Arnavutköy’ün Gözdesi Angelo Grande, Zoe Hotel Alaçatı’da...

İstanbul’un gözde mekanlarından Angelo Grande, artık Alaçatı’da Zoe Otel içinde hizmetinizde…

Geçen yıl Arnavutköy’de kapılarını açtığından bu yana, kentin en popüler mekanları arasında yer alan Angelo Grande, şık, enerjisi yüksek tarzıyla beğeni topladı. 2021 yazında ise yönünü Türkiye’nin gözde tatil beldelerinden Çeşme’ye çeviren Angelo Grande, Zoe Otel’in içinde açıldı.

Ege mimarisinin sade bir örneği olan Zoe Otel, Yunanca “yaşam” anlamına gelen ismiyle, bu sezon Alaçatı’da, konuklarına sakin ve huzurlu bir yaşam biçimi sunmak üzere kapılarını açtı. Son derece şık ve konforlu sekiz odası, zeytin ağaçlarının tatlı sükuneti içinde, seçkin konuklarını bekleyen Zoe Hotel, vereceği hizmetlerle de ayrıcalıklı yerini belli ediyor. Kişiye özel  servis ve concierge hizmetinin yanı sıra, otel misafirlerinin Çeşme içinde kullanmaları için sunduğu Smart arabalarıyla da özenli ve konforlu bir tatile imza atmayı hedefliyor.

Angelo Grande ve Zoe Otel beraberliği bu yaza damgasını vuracak...

Kendine has tarzıyla İstanbul’da büyük sükse yapan Angelo Grande ile Alaçatı’nın yeni butik oteli Zoe’nin içinde açılmak üzere 2021 yazı için hazırlıklarını tamamladı.

Hem Zoe Otel konuklarına hem de dışarıdan gelen misafirlere hizmet verecek olan Angelo Grande, her gün saat 10.00’da başlayıp, 14.00’e kadar brunch servisi verecek. 17.00’den itibaren ise barı ve restoranı ile suşi, saşimi, Uzak Doğu mutfağının öne çıkan lezzetlerinin yanı sıra, seçkin ve zengin bir mönüyü de konuklarıyla buluşturacak. Angelo Grande’nin leziz yemeklerini evlerinde tatmak isteyenler ise “Getir” aracılığıyla sipariş verebilecekler.

Aynı zamanda yatırımcı ortak olan Cafer Palamut’un müzik direktörlüğünü üstlendiği mekânda, yemek servisine, DJ’ler tarafından sunulan etnik ritimler eşliğinde saat 21.00’e kadar devam edilecek. Ortakları arasında Başak Balaban ve Vafa Süleymanova bulunan Angelo Grande, konuklarını rezervasyonla kabul edecek.

Arnavutköy’ün Gözdesi Angelo Grande   Zoe Hotel Alaçatı’da   Angelo Grande   Zoe Hotel Alaçatı