Annelik anlatılmayacak kadar özel bir duygu...

Neşeli mizacı ile ekranların sevilen yüzü Nur Tuğba, Bebeğim ve Biz dergisine özel bir sohbet gerçekleştirdi. Çocuksu ruhu ve enerjik yapısıyla tanınan başarılı sunucu Nur Tuğba; Bebeğim ve Biz dergisine annelik duygularını aktardı. Röportajda oğlu Arden’e olan sevgisini dile getiren Nur Tuğba; anne olmanın kendisine hissettirdiklerini, oğlu Arden ile nasıl vakit geçirdiklerini ve çocukluk hayalinin sunucu olmak olduğunu anlattı.

Anne olacağını içinde hissetmeye başladığı andan itibaren sabırsızlık yaşadığını aktaran Nur Tuğba: “Arden’i kucağıma alacağım anı sabırsızlıkla bekledim ama hamilelik sürecinin büyüsünü de yaşadığıma inanıyorum. Kaldı ki bence çok güzel bir süreç bu sihirli 9 ay... Bu mucizevi sürecin sonunda kucağıma Arden’i verdiklerinde zaman durdu. Yer, mekan her şey soyutlaştı anlatılmayacak kadar özel bir duygu. Allah’ım isteyen herkese nasip etsin. İlk başta hislerim karma karışıktı zaten heyecan, mutluluk ve şaşkınlık hepsi bir arada oluyor o an. İstemsizce akan mutluluk gözyaşları her şeyi ispat ediyor aslında. Sonrasında o minicik ellerine ve ayaklarına defalarca baktım kokladım ve şükrettim” dedi.

Eşinin de çocukları çok sevdiğini aktaran Nur Tuğba: “İkimiz de çocukları çok seviyoruz. Hep hayal ettiğimiz şey bir aile olmaktı. Arden aramıza gelince bu kararı vermekte ne kadar da haklı olduğumuzu gördüm. Mustafa çok ilgili ve sevgisini koşulsuz paylaşan bir baba. Yavaş yavaş baba oğul saatleri yapmaya başladılar. Bu benim inanılmaz hoşuma gidiyor. Şimdiden seneye şuraya Arden ile birlikte seyahate gideriz hayali kurmaya başladı ve eminim bunu da kolaylıkla başarır” dedi.

Çocukluk hayalim sunucu olmaktı diyen Nur Tuğba: “Küçükken herkese ‘’Büyüyünce ne olmak istiyorsun?’’ diye sorulur. Benim cevabım hep aynıydı aslında. Doktor, öğretmen, hemşire, mühendis olmak dışında daha farklı bir mesleği tercih ediyordum; bu da sunucu olmaktı. Üniversitede farklı bir bölüm okusam da aslında içimde hep yapmak istediğim mesleğe yönelme duygusu vardı. Yolumun Acun Ilıcalı ile kesişmesiyle birlikte hayallerime bir adım daha yaklaştım. Onun bana olan inancı ve desteği ile başladığım bu yolculuk 10 yıldır devam ediyor. Bugün de sevdiğim işi yapmam konusunda beni hala destekleyen Acun Ilıcalı’ya minnettarım. Söyleşiye gittiğim üniversitelerdeki genç arkadaşlarla da sık sık paylaştığım bir şey var: Yapmaktan mutluluk duyacağınız iş neyse onu yapın ve asla vazgeçmeyin”.

 

 

nur tuğba   oğlu