Anatoli Ve Saffet Emre Tonguç’un Fincanları Jumbo Mağazalarında...

Sade ve iddialı çizgileriyle rakiplerinden farklılaşan, ürünleri usta dokunuşlarla geliştirilen Jumbo, Anatoli işbirliğine yeni bir halka daha ekliyor. Jumbo, Anatoli işbirliği kapsamında Saffet Emre Tonguç’un tasarladığı kahve fincanlarına da raflarında yer veriyor. Saffet Emre Tonguç’un İstanbul’u anlatan fincanları Jumbo mağazalarında görücüye çıkıyor.

Geçtiğimiz günlerde Anatoli ve Jumbo işbirliği gündeme gelmiş, Anatoli ürünlerinin Jumbo mağazalarında da satışa sunulacağı açıklanmıştı. Bu işbirliği kapsamına Saffet Emre Tonguç tasarladığı kahve fincanları ile dahil oldu. Saffet Emre Tonguç’un tasarladığı ve İstanbul’u anlatan kahve fincanları Jumbo mağazalarında tüketicilerle buluşuyor. Anatoli’nin Kreatif Direktörü Beyhan Bağış ve Saffet Emre Tonguç işbirliğinde hazırlanan ve İstanbul’un ruhunu yansıtan kahve fincanlarının gelirlerinin bir kısmı sosyal sorumluluk projelerine aktarılacak. 

İstanbul temalı kahve fincanlarının Jumbo mağazalarında yer alması üzerine Anatoli’nin Kreatif Direktörü Beyhan Bağış ve Saffet Emre Tonguç ev sahipliğinde düzenlenen davete İstanbul’un ünlü simaları katıldı. Davetliler arasında; Buket Taşdelen, Arzu Kunt, Arzu Savgı, Didem Kurdoğlu, Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu, Elif Gönlüm, Reyhan Kalyoncu, Serap Sarı, Çiğdem Özer, Zafer Kozanoğlu, Demet Şener, Meltem Bayazit Tepeler, Monik İpekel, Siren Ertan gibi iş-sanat ve cemiyet hayatından önemli isimler yer aldı. Misafirler başta Saffet Emre Tonguç imzası taşıyan kahve fincanları olmak üzere Jumbo ürünleri ile yakından ilgilenerek detaylı bilgi aldı.

 

jumbo   anatoli   saffet emre tonguç   istanbul   beyhan bağış   Buket Taşdelen   Arzu Kunt   Arzu Savgı   Didem Kurdoğlu   Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu   Elif Gönlüm   Reyhan Kalyoncu   Serap Sarı   Çiğdem Özer   Zafer Kozanoğlu   Demet Şener   Meltem Bayazit Tepeler   Monik İpekel   Siren Ertan