Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu...

Bu yıl ikincisi gerçekleşen, Türk ekonomi, iş, sanat ve basın dünyasının katılımı ile düzenlenen Altın Marka Ödülleri Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleşti. Düzenlenen ödül töreninde “En İyi Acenta Ödülü”nü Jolly Tur alırken, “Yılın Turizm Markası” kategorisindeki ödülü ise bir çok rakibini açık ara geride bırakan Azka Otel aldı.

Bu yıl ikincisi gerçekleşen, Türk ekonomi, iş, sanat ve basın dünyasının katılımı ile düzenlenen Altın Marka Ödülleri Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleşti. Yıl genelinde hizmet verilen ortalama 1 milyon misafirin satın alma, tatil ve satış sonrası memnuniyetini profesyonel temsilcilerle yürüten Jolly, “En İyi Acenta Ödülü”nün sahibi oldu. Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar ve Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar’ın katıldığı törende Jolly Tur En İyi Acenta Ödülü’nü aldı.

“Yılın Turizm Markası” kategorisinde bir çok rakibini açık ara geride bırakan Azka Otel, bu dalda rekor sayılabilecek bir oyla ödülün sahibi oldu. Azka Otel adına ödülünü Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar'ın elinden alan Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya, ''Halkın ve jürinin teveccühü ile aldığımız bu ödülü bizi tercih eden değerli misafirlerimize armağan ediyorum. Özellikle geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz bir çok proje, sektördeki rakiplerimizi de yeni ve farklı hizmet arayışlarına sevk etti. Bu bizim için büyük bir gurur. Sektöre yön vermek Azka Otel'in temel prensipleri arasında yer alan bir olgu. Rekabet ne kadar artarsa, hizmet olgusu ve kalitesi de aynı oranda artar. Sonuçta kazanan tüketici, kazanan ekonomi, kazanan kalite olur. Bizi bu ödüle layık görenlere bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.'' ifadelerini kullandı.

Çifte Ödüle Erkan Petekkaya Yorumu: ''Hollywood Yıldızı Gibisin''  

Öte yandan ünlü iş adamı Bülent Kaya, aynı gece de ''Yılın Turizmcisi'' kategorisinde de ödüllendirildi. Bir kez daha sahneye davet edilen Kaya, ''Başka ödül de alacaksam sahneden hiç inmeyeyim.'' sözleri ile tüm davetlileri tebessüm ettirdi.  Bülent Kaya ödül aldığı sırada yakın dostunu ayakta alkışlayan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, '' Maşallah Hollywood yıldızı gibisin...Bütün ödülleri topladın." sözleriyle Kaya'yı tebrik etti.

Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu   En İyi Acenta Ödülü   Mete Vardar   Bülent Kaya   Jolly