Altın Kalpler Yeni Sezona “Merhaba” Dedi...

Düzenlediği etkinliklerle birçok sosyal sorumluluk projesine katkıda bulunan Altın Kalpler Derneği’nin destekçileri yeni sezonu düzenlenen özel bir davetle açtı.

Bugüne kadar düzenlediği etkinliklerden elde edilen gelirlerle binlerce öğrenciye burs sağlayan, bunun yanında Türk Silahlı Kuvvetleri Vakfı gibi kuruluşlara da destek sağlayan Altın Kalpler Derneği’nin Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen davetine derneğin yöneticilerinin yanı sıra yeni üyeler ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Olgarlar Gurup Kurucusu işkadını Kadriye Olgar, Gül Ergi, Paris Efe, Firuze Gök, Nuray Kayalar ve Yelda Şenel katıldı. Etkinlikte kısa bir konuşma yaparak konuklarını selamlayan Altın Kalpler Derneği Başkanı Şenay Dağlı, katılan tüm yardımseverlere teşekkür etti. Derneğin bugüne kadar gerçekleştirdiği projeler hakkında da konuklarını bilgilendiren Şenay Dağlı pandeminin ardından yine yardımlaşma adına birçok etkinlikte buluşacaklarını belirtti. Konuşmanın ardından ise pasta kesimine geçildi. Çırağan Palace Kempinski’nin muhteşem Boğaz manzarası ve tarihi atmosferi eşliğinde yeni sezon kutlama pastasını tüm üyeler ve destekçilerle kesen Şenay Dağlı “Yeni sezonda yine binlerce öğrenciye destek olmak dileğiyle” dedi. Pasta kesiminin ardından konuklar yemeğe geçerken yeni üyelerle eski üyeler bol bol sohbet etti.

Olgarlar Gurup   Kadriye Olgar   işkadını   Altın Kalpler Derneği   Şenay Dağlı   Gül Ergi   Paris Efe   Firuze Gök   Nuray Kayalar   Yelda Şenel