Alanının En ‘Klass’ İsimleri Ödüllendirildi…

Klass Magazin, 18’inci yılını “Klass Ödülleri Gala Seremonisi” ile kutladı. Swissotel The Bosphorus İstanbul’da yapılan törende, alanının en ‘Klass’ isimleri ödüllendirildi.

Kutay Kapucuoğlu-Muammer Kapucuoğlu-Fisun Kapucuoğlu-Hamza Kapucuoğlu

18 yıldır pozitif habercilik ilkesiyle hareket ederek iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının nabzını tutan Klass Magazin, 18’inci yılını “Klass Ödülleri Gala Seremonisi” ile taçlandırdı. Ana sponsorluğunu 2410 Construction’ın üstlendiği gecede iş, sanat, sağlık, güzellik, mücevher, mobilya ve Turizm gibi sektörlerin en başarılı ve alanında fark yaratan isimleri, 50 farklı kategoride ödül aldı. Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilen gecenin sunuculuğunu ise Burcu Esmersoy üstlendi.

Unknown Brand ve Voila Health Tourism’in de sponsorluklarıyla katkı sağladığı tören, Walone Fashion Group tarafından hazırlanan özel defile, dans ve ışık gösterileriyle misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Törenin ardından After Party için otelin Gabbro Resto – Bar’ına geçen konuklar, DJ Doğuş Çabakçor’un performansı eşliğinde doyasıya eğlendi.

Ödül töreninin sunuculuğunu üstlenen Burcu Esmersoy geceden elde ettiği geliri yardım kuruluşlarına bağışladığını açıkladı.

‘Türkiye’nin turizm elçisi’ seçilen Pervin Ersoy, ödülünü Öznur Yakın’ın elinden aldı.

‘Yılın turizm markası’ seçilen Jolly Tur’un ödülünü Betül Demir, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Mert Vardar’a verdi.

“Yılın en başarılı CEO’su” Uğur Talayhan seçildi.

“Yılın uluslararası girişimci iş kadını” seçilen Benan Kurtuluş, ödülünü Murat Aygen’in elinden aldı.

 

klassmagazin   ödül   pervinersoy   mertvardar   uğurtalayhan   benankurtuluş   muammerkapucuoğlu