Alaçatı’nın Gözdesi Premier Solto Hotel By Corendon’dan Annelere Özel Tatil Keyfi...

Alaçatı Ot Festivali’yle aynı tarihlerde keyifli bir açılışla yaza yeniden merhaba diyen Premier Solto Hotel by Corendon, misafirlerini Anneler Günü’nde Alaçatı’nın büyülü atmosferini keşfetmeye davet ediyor. Kişiye özel hizmet anlayışı ve Alaçatı’nın denize sıfır tek butik oteli olarak ön plana çıkan Premier Solto Hotel by Corendon, herkesin hayatındaki en özel kadın olan anneler için Alaçatı’nın güzelliklerini gözler önüne seriyor. Anneler Günü’ne anneleri ve sevdiklerini Alaçatı’ya davet eden Premier Solto Hotel by Corendon, özel konaklama paketiyle herkesin kendini ikinci evinde hissetmesi için brunch’tan SPA’ya pek çok hizmetinde avantajlı teklifler sunuyor.

Premier Solto Hotel by Corendon’un Anneler Günü’ne özel konaklama paketi kapsamında; misafirlere özel Anneler günü brunch'ına ücretsiz katılabilir, SPA hizmetlerinden yüzde 15 indirimli yararlanabilir; Şef Eyüp Kemal Sevinç rehberliğinde hazırlanan “Sana kek yaptım” workshop’una katılabilir ve bu benzersiz deneyimle enfes kekler pişirmenin püf noktalarını öğrenebilirsiniz. 

Alaçatı’nın Gözdesi Premier Solto Hotel By Corendon’dan Annelere Özel Tatil Keyfi   Premier Solto Hotel by Corendon   Alaçatı Ot Festivali