“Akış” Sanat Koleksiyonu Tanıtıldı

Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli Fairmont Quasar İstanbul, resmi destekçileri arasında yer aldığı Contemporary Istanbul’un VIP programı kapsamında, otelin içinde yer alan “Akış” konseptli sanat koleksiyonunu rehberli bir tur ve davetle tanıttı.

International Hotel Awards tarafından 2017-18’de “Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli” seçilen Fairmont Quasar Istanbul, Cubis Art İstanbul küratörlüğünde kurgulanan, yerli sanatçının eser ve objelerini içeren “Akış” konseptli sanat koleksiyonunu, Contemporary Istanbul’un VIP programı kapsamında sanatseverlere açtı.

 

Koleksiyonun bir bölümü, 21 Eylül günü projenin kreatif direktörü ve sanatçılardan Cüneyt Aksoy rehberliğinde gezildi. Davetliler, “Akış” temalı sanat koleksiyonunu inceleyip bilgi aldıktan sonra, otelin Teras Süiti’nde verilen kokteyle katıldılar. Davete TEB Faktoring Genel Müdürü Çağatay Baydar, Feryal Gülman, Şah Yaycı, Modacı Sema Topaloğlu, Meltem Kazaz ve Koleksiyoner Selda & Ali Orhun çifti gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.

 

 

aÇağatay Baydar   Feryal Gülman   Şah Yaycı   Sema Topaloğlu   Meltem Kazaz