Aila Mayıs Sonunda Bahçesini Açıyor...

Dünyanın sayılı lezzetleri arasında yer alan Türk mutfağını çarpıcı bir mekan tasarımıyla özdeşleştiren ve yemeği konsept müzikle harmanlayan Aila,  mayıs ayının sonunda bahçesini de hizmete açıyor.

Fairmont’un bahçe katında yer alan ve Şef Emre İnanır’ın imzasıyla Türk mutfağının geleneksel tatlarını lezzet tutkunları ile buluşturan Aila, 'vip' odasında özel grup kutlamaları için verdiği hizmetle de ilgi odağı oluyor. Kırk kişilik kapasitesiyle gurupları ağırlayan 'vip' odasında doğum günü, kına gecesi, bekarlığa veda partisi ya da iş yemekleri gibi özel hizmet, müzik ve eğlencenin olduğu yemekli davetler gerçekleştiriliyor.

Aila, damaklara olduğu kadar gerçekleştirdiği müzik akşamlarıyla kulaklara da hitap ediyor. Çarşamba günleri DJ Serhan Sokulgan performansı, perşembe günleri  “Duble Perşembe”, cuma, cumartesi günleri DJ performansları ve pazar günleri “Aila Turca” konseptleriyle lezzet yolculuğuna müzik eşlik ediyor. Damak lezzeti ile gurmelere hitap eden ünlü mekan müzikseverlerden de tam not alıyor.

Aila Mayıs Sonunda Bahçesini Açıyor   Aila