Aila’dan Yepyeni Kış Menüsü

Türk mutfağını yenilikçi bir şekilde yorumlayarak ‘iyi yemek, iyi müzik’ konseptiyle sunan Aila, yenilenen kış menüsüyle misafirlerini ağırlıyor.

Şık dekorasyonu, zengin mezeleri ve Türkçe müzik geceleriyle lezzet tutkunlarının uğrak yeri haline gelen Aila, kış menüsüyle damaklarda unutulmaz izler bırakacak.

Şef Emre İnanır’ın imza mezeleri ve ana yemekleriyle en taze ve mevsimsel malzemeleri kendi özel stilinde sunan Aila, yeni kış menüsüyle de fark yaratıyor. Geleneksel tatları alışılagelmişin dışında ve modern sunumlarla harmanlayan mekanın kış menüsü, lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Aila’nın yeni kış menüsünde; piraye, mütebbel, Girit ezme, köpoğlu, levrek dövmesi, pazıda kaburga sarması, kuzu yüreği, kuzu taraklık, düve kuşgömü, ördek tandır gibi meze ve ana yemeklere, tahinli baklava yufkası gibi yepyeni tatlılar da eşlik ediyor.

Aila’nın imza yemeklerinden Çerkez ördeği, pastırma turşusu gibi mezeler ise, özel günler, iş çıkışları veya hafta sonlarında, çarşambadan pazara zevkle müzik dinleyip keyifli vakit geçirmek ve iyi yemek yemek isteyenler için menüdeki yerini koruyor.

 

aila   kış menüsü   iyi yemek   iyi müzik