Ağa’ya Gelin Geldi…

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ağaoğlu ve eşi Ayla Ağaoğlu’nun oğlu Onur Ağaoğlu, doktor Muzaffer Ergöz ve eşi Gülser Ergöz’ün kızları Burçin Ergöz önceki gün Beşiktaş’ta bulunan Four Seasons The Bosphorus Hotel’de muhteşem bir nikah töreni ile evlendiler.

Onur Ağaoğlu  iki yıldır birlikte olduğu, üniversitede tanıştığı nişanlısı Burçin Ergöz ile nikah masasına oturdu. 250 özel davetlinin katıldığı nikah töreninde damadın nikah şahitliğini; Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ve abisi Hakkı Ağaoğlu yaparken, gelinin şahitliğini; Gülçin Ergöz ve Ece Ergöz yaptı. Bir ömür boyu mutluluğa “Evet” diyen Burçin Ergöz-Onur Ağaoğlu çiftinin evlilik cüzdanlarını Beşiktaş Belediyesi nikah memuru Ali Ağaoğlu aracılığıyla verdi.

 

Ali Ağaoğlu çifti tebrik ederken “Yuvayı dişi kuş yapar” diyerek evlilik cüzdanını da gelin Burçin Ergöz’e verdi. Şarkıcı Barbaros Büyükakan’ın sahne aldığı gecede, gelin-damat ilk danslarıyla misafirleri büyülediler. Düğünün ortalarında kemençe ve folklör ekibi sahneye çıktı. Abay Project folklör ekibinin oyunlarına gelin-damat yakınlarının yanı sıra Ali Ağaoğlu da katıldı. Düğünün ardından eğlence hız kesmeden devam ederken after party de tanınmış dj Hakan Kabil'in müzikleriyle misafirler sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler. Gelinlik Vakko imzası taşırken, damatlık ise Dsquared markaydı. Onur Ağaoğlu-Burçin Ergöz çifti düğünden sonra balayı için Maldivler’e gittiler.

 

ali ağaoğlu   hüseyin ağaoğlu