42 Derece Ateşle Engelsiz Yaşama Destek Verdi...

Kendine has tarzı ve güçlü yorumu ile dikkat çeken Koray Avcı, çok sevdiği saçlarına veda etti.

2019 yılını sıra dışı bir değişimle karşılayan Avcı, geçtiğimiz akşam katıldığı Engelsiz Yaşam Vakfı Yılın En İyileri Ödül Töreni'nde yeni imajıyla basın mensuplarının karşısına geçti.

''42 derece ateşle yanıyorum, üç tane serum yedim. Büyük olasılıkla da buradan çıkınca hastaneye gideceğim.'' diyerek sözlerine başlayan Avcı, ''Tüm bunlar bu gece buraya gelip engelli kardeşlerimize destek olmamamıza ENGEL değil. Vaziyetimiz vazifemizin önüne geçemez. Her insan bir engelli adayıdır. Bunu asla unutmamak gerek'' dedi.

Yeni imajı ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara da tüm açık yüreklilikle yanıt veren Koray Avcı, ''Geçen hafta bir ödül töreninde Türkan Şoray pozu vermiştim. Türkan Hanım aradı, ''Bu ülkeye iki Türkan fazla'' dedi. Bende haklısınız dedim. Kuaförüme gittim ve hemen Cüneyt Arkın traşı oldum.'' sözleri ile şaşkınlık yaran başarılı sanatçı, ''Şaka tabi ki bu arkadaşlar. Biraz tazelenmek istedim hepsi bu. Çokta kötü olduğunu düşünmüyorum. Bazen değişiklik iyi gelir insana.'' diyerek herkesi güldürmeyi başardı.

42 Derece Ateşle Engelsiz Yaşama Destek Verdi   Koray Avcı   Engelsiz Yaşam Vakfı Yılın En İyileri Ödül Töreni   Türkan Şoray   Cüneyt Arkın   Ödüllere Doymadı   Aşk Sana Benzer   Yine Aylardan Kasım   Şarkı   Söz   Albüm   Ödül