30. Sanat Yılını Sahnede Kutladı…

Usta oyuncu Kahraman Sivri geçtiğimiz günlerde sanat hayatının 30. yılını tiyatro sahnesinde öğrencileriyle kutladı.

Başarılı oyuncu Kahraman Sivri duygularını sahnede şöyle dile  getirdi.10 Şubat 2019 Pazar benim için unutulmaz bir gün oldu. "BİR İMZA LÜTFEN " Benim için inanılmaz bir oyun oldu. Tiyatro yaşantımın 30. yılında öylesine heyecan ve gurur dolu bir akşam yaşadım ki anlatamam.

Yönetmenliğini yaptığım ve oynadığım oyunda öncelikle tüm öğrencilerime ve sahne arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bana inandınız yılmadınız çalıştınız ve başardınız. Yüreğinize emeğinize sağlık. Sizlerle gurur duyuyorum. İyi ki varsınız.

Öğrencilerim Ali Kılıçdoğan, Arzu Kılıçdoğan, Handan Olgaç, Güneş Aktüs, Tuba Akdeniz, Gülcan Çetinkaya, Faruk Çalıkuşu, Zuhal Uğur, Fulya Yadigar, Mert Kağan, Aslı Parlak ve “SESTANBUL” sanat akademisi  kurucusu değerli dostum  Cemal Erdoğan sana ve ekibine  de sonsuz teşekkürler. 

30. Sanat Yılını Sahnede Kutladı   Kahraman Sivri   Ali Kılıçdoğan   Arzu Kılıçdoğan   Handan Olgaç   Güneş Aktüs   Tuba Akdeniz   Gülcan Çetinkaya   Faruk Çalıkuşu   Zuhal Uğur   Fulya Yadigar   Mert Kağan   Aslı Parlak   Cemal Erdoğan