‘24. Altın Objektif Ödülleri’ Sahiplerini Buldu...

Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği ’24. Altın Objektif Ödülleri’ muhteşem bir organizasyonla sahiplerini buldu.

Her yıl MGD tarafından düzenlenen tiyatro, müzik, sinema ve TV dünyasından ünlü isimlerin ödüllendirildiği “Altın Objektif Ödül Töreni”ne bu yıl da ilgi yoğundu. Kırmızı halı seremonisiyle başlayan gece, MGD Başkanı Okan Sarıkaya ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde, Doku Tıp Merkezi ana sponsorluğunda ve Netflix’in sponsorluğunda CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi. Gecenin sunuculuğunu Doğa Rutkay ile Hakan Bilgin üstlendi. Türkiye’nin sanat elçileri Karsu ve Summer Cem’in şarkılarıyla keyifli dakikaların yaşandığı organizasyona, izlenme rekorları kıran ve gecede ödül alan Mucize Doktor, Her Yerde Sen ve Bir Zamanlar Çukurova’da dizilerinin ekipleri damga vurdu. “Yılın Drama Dizisi” kategorisindeki ödülü “Mucize Doktor” alırken, “Yılın Romantik Komedi Dizisi” ödülünü “Her Yerde Sen” dizisi aldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Yılmaz Erdoğan’ın başrollerini paylaştığı “Organize İşler Sazan Sarmalı” ise “Yılın Sinema Filmi” seçildi. “MGD Jüri Özel Ödülü”nün sahibi ise, Okan Bayülgen oldu. Gecenin bir önemli ödülü de Türkiye’nin marka yüzü oldu, bu ödüle Turkcell layık görüldü. Bu özel gece de Basın Meslek Onur Ödülü’nü ise Bimagazin.com Genel Yayın Yönetmeni Suat Ekiz ve meslektaşları Atılay Kandemir, Salih Keçeci, Aydın Hamza, Gökhan Kimsesizcan ile Mahmut Ali Özyön aldı.

‘24. Altın Objektif Ödülleri’ Sahiplerini Buldu   MGD   Magazin Gazetecileri Derneği   24 Altın Objektif Ödülleri   Suat Ekiz   Öznur Yakın