18'lik Aleyna'ya anne baba desteği

Aleyna Tilki, önceki akşam Emaar Square Mall'un “Baharın Tüm Enerjisi Emaar Kadar Yakın” sloganıyla düzenlediği etkinlikler kapsamında sevenleriyle bir araya gelerek unutulmaz bir konsere imza attı.

18 yaşındaki şarkıcı, kendi repertuvarının yanı sıra farklı şarkıları da seslendirirken, kendine ait bir bestesini de seslendirdi. Viyana’dan İstanbul’a iner inmez konserine koşan Aleyna Tilki’yi, geçtiğimiz ocak ayında boşan babası Mehmet Tilki ve annesi Havva Tilki’de yalnız bırakmadı. Aleyna’nın annesi ve babası gazetecilerin sorularını yanıtlamaktan kaçınırken, aynı karede poz vermemek için köşe bucak kaçtılar.

 

Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelerek kendisine yöneltilen sorulara cevap veren genç şarkıcı, ''18 yaşına bastıktan sonra konser programına hız verdim. Bir yandan da yurt dışı konserlerim devam ediyor. Emaar Square Mall’a da Viyana konserinden geldim'' dedi. Ailesi de konserde genç şarkıcıyı yalnız bırakmazken, bununla ilgili olarak ise, ''Onların yanımda olması bana güç veriyor. Bugün annem, babam ve kardeşim yanımda. Yurt dışı konserlerinde mutlaka annem veya babam yanımda oluyor'' dedi.

aleyna tilki   Emaar Square Mall