14 Şubat Sevgililer Günü’ne Özel Romantik Adreslere Rezervasyonlar Başladı...

Şubat ayının gelmesiyle birlikte 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel planlar da yapılmaya başlandı. Bu yıl hem sokağa çıkma yasağına hem de pazar gününe denk gelen yılın en romantik günü yaklaşırken Jolly unutulmayacak bir tatil düşünenlerin doyasıya dinleneceği, gezip keşfedeceği, aynı manzaraları paylaşacağı ve huzura ortak olacağı ‘Romantik Tatil Adresleri’nde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Sonsuz beyazlığın ortasında masalsı bir kış tatili düşünenler için Uludağ'dan Kartalkaya'ya, Palandöken’den Sarıkamış’a kadar en iyi kayak merkezlerinde keyifli bir dağ tatili isteyenlere lüks ve butik dağ otellerinde ayrıcalıklı bir deneyim sunan Jolly kışın en güzel manzaralarıyla buluşmak isteyenleri zirveye davet ediyor.  Şehrin yorucu temposundan biraz olsun uzaklaşıp doğayla buluşmayı arzulayanlara ise Jolly’nin önerisi Sapanca ve Yalova’nın huzur veren atmosferindeki göl, orman manzaralı konforlu otellerinde, üstelik 1 gece ücretsiz konaklama seçenekleriyle hem eğlenceli hem de dinlendirici dakikalar yaşatmak.

Sevgililer gününü en keyifli geçirebileceğiniz yerlerden biri de elbette kendine özgü romantik  havası ve kışı bir başka güzel olan Antalya ve Marmaris . Akdeniz ve Ege’nin sonsuz manzaralarına kapılarını açan, lüks konaklama seçenekleri sunan birbirinden farklı konseptli otelleri sevgililer gününe özel sürprizleri ile kış güneşinde tatil düşünenler için ideal.   Alaçatı – Kaş gibi bir çok ilde ön ödemesiz rezervasyon ayrıcalığı sunan butik konseptli veya soğuk kış aylarında çıtır çıtır yanan odun sesi ile içinizi ısıtacak şömineli otellerde romantik ve unutulmaz sevgililer günü tatilinizde sizleri bekliyor. Şehirden uzaklaşmadan kısa bir mola verebileceğiniz şehir otelleri ise ekonomik tatil düşünenler için vazgeçilmez adreslerden. Bu özel günde sevdiği ile birlikte yeni yerler keşfetmek isteyenleri de Jolly unutmuyor; benzersiz bir coğrafyada ayaklarınızın yerden kesileceği beyaz atlar diyarı Kapadokya’nın gün doğumunda balona binmek; tarihi sokaklarda gezmek ve binlerce yıllık kültürlerin izini sürmek için Mardin’i ziyaret etmek; karın en çok yakıştığı şehir Kars’ta unutulmaz bir sürevene tanık olmak ya da Karadeniz yaylarında sabah bulutların üzerinde uyanmak ve Karadeniz’in tüm güzelliklerini kışın keşfetmek bugüne özel romantik destinasyonlardan bazıları...

Jolly avantajlarıyla sevgililer gününde eşsiz bir tatil keyfi için hemen planınızı yapın, fırsatları kaçırmayın!

14 Şubat Sevgililer Günü’ne Özel Romantik Adreslere Rezervasyonlar Başladı   14 Şubat Sevgililer Günü